Průmyslová stojací lampa černá se dřevem – Reena

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98425 Stojací lampa Reena je krásná průmyslová stojací lampa z černé oceli s nastavitelným... více informací »
Průmyslová stojací lampa černá se dřevem - Reena
Značka: QAZQA
1 839 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98425 Stojací lampa Reena je krásná průmyslová stojací lampa z černé oceli s nastavitelným...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98425
Stojací lampa Reena je krásná průmyslová stojací lampa z černé oceli s nastavitelným bodem. Toto 8,5 cm místo je ideální pro snadné stanovení dopadu světla ve vašem pokoji. Tato lampa je skutečným doplňkem vašeho interiéru a krásná ocel mu dodává moderní vzhled, zatímco design zůstává průmyslový! Lampa je vysoká asi 150 cm a je proto ideální jako lampa na čtení / náladu v obývacím pokoji! Má stojací plochu 30 cm, šňůra lampy je dlouhá 215 cm s tlačítkem pro snadné zapnutí / vypnutí. Pokud si tuto lampu objednáte, světelný zdroj bohužel nezískáte, takže si musíte zvolit vhodný světelný zdroj GU10 pro lampu sami. Připojení lampy je velmi snadné, jako u každé stojací lampy. Najděte pro lampu pěkné místo a zapojte ji do zásuvky. Naplňte své „zapomenuté“ rohy skutečným poutačem. Tato průmyslová stojací lampa je pro to ta pravá lampa! Žádaný produkt máte možnost nakoupit přímo tu na stránkách zařazený v sekci stojaci lampy! Nyní pořídíte nové produkty z této kategorie za skvělou cenu!

Kvalitní a levný kousek Průmyslová stojací lampa černá se dřevem - Reena od top výrobce QAZQA pohodlně dostanete aktuálně na webu skutečně levně! V akci za 1 839 Kč.