Průmyslová stojací lampa černá se dřevem – Krati

Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103729 Stojací lampa Krati je skvělá průmyslová lampa pro váš interiér! Lampa je vyrobena... více informací »
Průmyslová stojací lampa černá se dřevem - Krati
Značka: Paul Neuhaus
1 549 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Paul Neuhaus Produkt číslo: 103729 Stojací lampa Krati je skvělá průmyslová lampa pro váš interiér! Lampa je vyrobena...

Výrobce: Paul Neuhaus
Produkt číslo: 103729
Stojací lampa Krati je skvělá průmyslová lampa pro váš interiér! Lampa je vyrobena ze dřeva s ocelí a je dokončena v černé barvě. Krati má výšku 152 cm, délku 35 cm a šířku 35 cm. Tento článek je dodáván s kabelem a zástrčkou. Doplňujete Krati světelným zdrojem s výbojkou E27 (max. 60 W), objednejte si jej zvlášť. Stojací lampa Krati se perfektně hodí do rohu místnosti, vedle pohovky nebo do ložnice. Velmi pěkná průmyslová stojací lampa!Tento akční kousek seženete bez obtíží tu zařazený v rubrice stojaci lampy! Nyní můžete získat ostatní kousky ve zmíněné rubrice z pohodlí domova!

Tento akční kousek Průmyslová stojací lampa černá se dřevem - Krati od spolehlivého výrobce Paul Neuhaus lze zakoupit v aktuální nabídce téměř zdarma. Nabídky již od 1 549 Kč.