Průmyslová stojací lampa černá se 3 světly ze dřeva – Manon

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 103662 Stojací lampa Manon je příjemným průmyslovým doplňkem vašeho interiéru. Lampa je vyrobena z černé... více informací »
Průmyslová stojací lampa černá se 3 světly ze dřeva - Manon
Značka: Trio Leuchten
3 079 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 103662 Stojací lampa Manon je příjemným průmyslovým doplňkem vašeho interiéru. Lampa je vyrobena z černé...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 103662
Stojací lampa Manon je příjemným průmyslovým doplňkem vašeho interiéru. Lampa je vyrobena z černé oceli s dřevem. Má výšku 150 cm a průměr 23 cm. Podstavec má průměr 23 cm a je vysoký 3 cm. Každá čepice má výšku 13 cm a průměr 6 cm. Manon je dodáván s kabelem (180 cm) a zástrčkou. Manon doplníte 3 světelnými zdroji, každý s objímkou E14 (max. 15 W). Nezapomeňte si je objednat zvlášť. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače, není součástí dodávky. Stínidlo se síťovaným vzorem poskytuje příjemný světelný efekt v místnosti, jsou také samostatně nastavitelné. Tímto způsobem se rozhodnete, kam chcete, aby světlo svítilo, super pěkné! Manon je skvělý doplněk do vaší kanceláře, obývacího pokoje nebo jídelny. Už neváhejte!
Tento velmi oblíbený výrobek Průmyslová stojací lampa černá se 3 světly ze dřeva – Manon je k dostání ještě tady na stránkách ve známé rubrice stojaci lampy! Nyní můžete koupit parádní zboží ze zmíněné sekce za výprodejovou cenu!

Tento neodolatelný výrobek Průmyslová stojací lampa černá se 3 světly ze dřeva - Manon značky Trio Leuchten seženete zrovna extra výhodně. Nyní za akční cenu 3 079 Kč.