Průmyslová stojací lampa bronzová se zelenou 140 cm – Byron

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94826 To je taková lampa, která okamžitě zanechá dojem ve vašem interiéru! Stojací lampa Byron... více informací »
Průmyslová stojací lampa bronzová se zelenou 140 cm - Byron
Značka: QAZQA
4 259 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94826 To je taková lampa, která okamžitě zanechá dojem ve vašem interiéru! Stojací lampa Byron...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 94826
To je taková lampa, která okamžitě zanechá dojem ve vašem interiéru! Stojací lampa Byron je starožitný filmový spot, který dodá vašemu interiéru atraktivní nádech. Ideální pro průmyslové interiéry. Tato lampa však nebude vypadat z místa v poněkud přísnějším provedení, kde poskytuje pěkný kontrast. Výbojka je výškově nastavitelná od 140 cm do 115 cm a dodává se s kabelem a zástrčkou (140 cm) s nožním spínačem. Do Byronu se vejde světelný zdroj E27 (max. 40 W). Získejte tento vzrušující výrobce atmosféry hned teď a dokončete svůj obývací pokoj nebo chodbu. Zajímavý produkt lze zakoupit jednoduše tu na stránkách umístěný v kategorii stojaci lampy! Připravili jsme ještě ostatní produkty z této rubriky za nejnižší cenu.

Žádaný produkt Průmyslová stojací lampa bronzová se zelenou 140 cm - Byron od populárního výrobce QAZQA je k dostání momentálně za výhodné peníze! Aktuálně v akci od 4 259 Kč.