Průmyslová stojací lampa bílá s mangovým dřevem – Mango

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98838 Toto mango je robustní průmyslová stojací lampa výškově nastavitelná s bílým odstínem a zakončená... více informací »
Průmyslová stojací lampa bílá s mangovým dřevem - Mango
Značka: QAZQA
4 129 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98838 Toto mango je robustní průmyslová stojací lampa výškově nastavitelná s bílým odstínem a zakončená...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98838
Toto mango je robustní průmyslová stojací lampa výškově nastavitelná s bílým odstínem a zakončená mangovým dřevem. Bílá barva v kombinaci se dřevem je velmi nadčasová. Stínítko lze nastavit ve směru světla, což je velmi výhodné pro čtení. Na základně je nastavitelná výška: maximální výška 146 cm a minimální výška 100 cm. Dodává se s kabelem o maximální délce 245 cm. Stínidlo má průměr 30 cm. Doplňte svá manga o robustní světelný zdroj, který se vejde do svítidla E27 (max. 25 W). Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače; udělejte svůj interiér mimořádně atraktivním s průmyslovým poutačem!
Akční výrobek Průmyslová stojací lampa bílá s jde sehnat bez problémů na webu zařazený v kategorii stojaci lampy! Najděte si další zboží z této známé kategorie za parádní cenu. Třeba hledáte něco jiného, u nás nabízíme více! Podívejte se taky na více produktů značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže pod popiskem tohoto produktu.

Tento kvalitní a levný produkt Průmyslová stojací lampa bílá s mangovým dřevem - Mango od kvalitní společnosti QAZQA k dostání v naší online nabídce v akci. Nyní můžete mít za 4 129 Kč.