Průmyslová skvrna rezavě hnědá se sklopným dřevem – Gina

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96672 Skvělé místo, ideální pro průmyslový interiér! Kombinace rezavě hnědé oceli a dřevěné montážní desky... více informací »
Průmyslová skvrna rezavě hnědá se sklopným dřevem - Gina
Značka: QAZQA
859 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96672 Skvělé místo, ideální pro průmyslový interiér! Kombinace rezavě hnědé oceli a dřevěné montážní desky...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96672
Skvělé místo, ideální pro průmyslový interiér! Kombinace rezavě hnědé oceli a dřevěné montážní desky dodává této lampě průmyslový vzhled. Je super pěkný v hale nebo v obývacím pokoji. Místo je sklopné, a proto je ideální pro vyplnění tmavých rohů v domě světlem! Má celkovou výšku 18 cm, dřevěná montážní deska délku a šířku 11 cm. Žárovka je vybavena objímkou GU10 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 25 wattů). Přisazené bodové světlo Gina je stmívatelné pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Toto náladové světlo můžete zavěsit na zeď nebo strop. Dokončete svůj interiér s touto Ginou!
Tento žádaný produkt můžete dostat prostě tu na našem webu ve známé kategorii nastenna svitidla. Vyhledejte si akční produkty z této oblíbené kategorie za výprodejovou cenu. Přední dodavatel QAZQA pro vás vyrábí prvotřídní zboží.

Výjimečný a žádaný produkt Průmyslová skvrna rezavě hnědá se sklopným dřevem - Gina značky QAZQA získáte momentálně v naši nabídce za akční cenu. V současnosti za 859 Kč.