Průmyslová skvrna rezavě hnědá se sklopným dřevem, 4 světla – Gina

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96675 Skvělé místo, ideální pro průmyslový interiér! Kombinace rezavě hnědé oceli a dřevěné montážní desky... více informací »
Průmyslová skvrna rezavě hnědá se sklopným dřevem
Značka: QAZQA
2 155 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96675 Skvělé místo, ideální pro průmyslový interiér! Kombinace rezavě hnědé oceli a dřevěné montážní desky...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96675
Skvělé místo, ideální pro průmyslový interiér! Kombinace rezavě hnědé oceli a dřevěné montážní desky dodává této lampě průmyslový vzhled. Je super pěkný v hale nebo v obývacím pokoji. Skvrny jsou sklopné, a proto jsou ideální pro vyplnění tmavých rohů v domě světlem! Má celkovou výšku 18 cm, dřevěná montážní deska délku a šířku 27 cm. Svítidlo má čtyři objímky GU10 a je dodáváno bez světelných zdrojů, proto si je objednejte spolu s ním (max. 25 wattů). Přisazené bodové světlo Gina je stmívatelné pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Tuto lampu můžete zavěsit na zeď nebo strop. Dokončete svůj interiér s touto Ginou!Tento designový kousek lze sehnat snadno tu na našich stránkách v populární kategorii bodova svetla! Máme pro vás podobné zboží z naší kategorie za báječnou cenu!

Ve slevě výrobek Průmyslová skvrna rezavě hnědá se sklopným dřevem, 4 světla - Gina od známé značky QAZQA lze zakoupit aktuálně na našich stránkách v bezva akci. Akční ceny již od 2 155 Kč.