Průmyslová skvrna rezavě hnědá se sklopným dřevem 3-light – Gina

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96674 Skvělé místo, ideální pro průmyslový interiér! Kombinace rezavě hnědé oceli a dřevěné montážní desky... více informací »
Průmyslová skvrna rezavě hnědá se sklopným dřevem 3-light - Gina
Značka: QAZQA
1 949 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96674 Skvělé místo, ideální pro průmyslový interiér! Kombinace rezavě hnědé oceli a dřevěné montážní desky...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96674
Skvělé místo, ideální pro průmyslový interiér! Kombinace rezavě hnědé oceli a dřevěné montážní desky dodává této lampě průmyslový vzhled. Je super pěkný v hale nebo v obývacím pokoji. Skvrny jsou sklopné, a proto jsou ideální pro vyplnění tmavých rohů v domě světlem! Má celkovou výšku 18 cm, dřevěná montážní deska má délku 43 cm a šířku 11 cm. Svítidlo má tři objímky GU10 a je dodáváno bez světelných zdrojů, proto si je objednejte spolu s ním (max. 25 wattů). Přisazené bodové světlo Gina je stmívatelné pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Tuto lampu můžete zavěsit na zeď nebo strop. Dokončete svůj interiér s touto Ginou!

Tento vynikající produkt Průmyslová skvrna rezavě hnědá se sklopným dřevem 3-light - Gina od společnosti se zárukou kvality QAZQA jednoduše naleznete právě teď u nás výhodně. Nyní pořídíte od 1 949 Kč.