Průmyslová skvrna hnědá – Sorra

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96679 Skvělé místo, ideální pro průmyslový interiér! Rezavě hnědá barva dodává této lampě průmyslový... více informací »
Průmyslová skvrna hnědá - Sorra
Značka: QAZQA
625 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96679 Skvělé místo, ideální pro průmyslový interiér! Rezavě hnědá barva dodává této lampě průmyslový...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96679
Skvělé místo, ideální pro průmyslový interiér! Rezavě hnědá barva dodává této lampě průmyslový vzhled. Je super pěkný v hale nebo v obývacím pokoji. Bodová světla jsou ideální pro vyplnění tmavých rohů v domě světlem! Má celkovou výšku 14 cm. Montážní deska má délku a šířku 11 cm. Doplňte bod Sorra světelným zdrojem LED GU10 s maximálním výkonem 25 W. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Toto náladové světlo můžete zavěsit na zeď nebo strop. Dokončete svůj interiér s touto Sorrou!
Exkluzivní produkt je k sehnání rovněž tady a teď na našich stránkách umístěný v kategorii nastenna svitidla! Nyní můžete koupit akční produkty z této sekce za báječnou cenu. Tato značka QAZQA dlouhodobě dodává kvalitní sortiment. Přesvědčte se sami! Máme toho více, u nás v nabídce totiž najdete další kvalitní produkty od výrobce QAZQA. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Vynikající kousek Průmyslová skvrna hnědá - Sorra od naší známé značky QAZQA snadno můžete sehnat momentálně v naši nabídce levně! Nyní můžete mít za 625 Kč.