Průmyslová nástěnná lampa šedý betonový obdélník – Meaux

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96578 Tato robustní nástěnná lampa Meaux se hodí do každého interiéru. Betonová lampa je pevně namontována na... více informací »
Průmyslová nástěnná lampa šedý betonový obdélník - Meaux
Značka: QAZQA
699 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96578 Tato robustní nástěnná lampa Meaux se hodí do každého interiéru. Betonová lampa je pevně namontována na...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96578
Tato robustní nástěnná lampa Meaux se hodí do každého interiéru. Betonová lampa je pevně namontována na stěně a má otvor nahoře a dole, což na stěně vytváří krásný světelný efekt. Svítidlo sestává z jemně litého betonu a má šedou barvu. Navzdory betonu není nástěnná lampa Meaux zhruba dokončena. Výsledkem je, že se tento robustní předmět hodí do mnoha stylů interiéru. Žárovka je vybavena objímkou G9 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 25 Watt (. Nástěnná lampa má hloubku 7 cm, výšku 18 cm a šířku 11 cm. Aby to bylo ještě útulnější (protože to je to, co rádi děláme), můžete tuto nástěnnou lampu ztlumit také externím stmívačem (ten je třeba objednat zvlášť). Dopřejte své zdi speciální efekt s tímto Meaux! Kvalitní a žádaný výrobek Průmyslová nástěnná lampa šedý betonový obdélník – Meaux najdete prostě tady na našich stránkách ve známé kategorii nastenna svitidla! Mrkněte na zcela nové produkty z naší rubriky ve slevě! U zákazníků oblíbená značka QAZQA dlouhodobě nabízí skvělé výrobky.

Tento levný produkt Průmyslová nástěnná lampa šedý betonový obdélník - Meaux od značky se skvělou pověstí QAZQA jednoduše pořídíte momentálně na našich stránkách skutečně levně. V akci od 699 Kč.