Průmyslová nástěnná lampa rez se zlatým interiérem – Factory

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93651 Hledáte výrazný a nostalgický produkt s čerstvým nádechem? Pak je Factory určitě něco pro vás! Skutečný... více informací »
Průmyslová nástěnná lampa rez se zlatým interiérem - Factory
Značka: QAZQA
1 499 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93651 Hledáte výrazný a nostalgický produkt s čerstvým nádechem? Pak je Factory určitě něco pro vás! Skutečný...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93651
Hledáte výrazný a nostalgický produkt s čerstvým nádechem? Pak je Factory určitě něco pro vás! Skutečný průmyslový poutač v obývacím pokoji nebo jako funkční světelný bod v hale. Je dokončen v rezavé barvě a zlatém interiéru; jste fanouškem cool povrchové úpravy? Pak je tato továrna pro vás. Lampa má hloubku 39 cm a výšku 41 cm. Montážní deska má průměr 12 cm. Zajistěte zdroj světla, který se vejde do objímky E27 (max. 25 W). Lampu můžete také ztlumit pomocí externího stmívače; tak si večer uděláte extra útulný! Skvělý dotek doma? To je továrna!

Hodně žádaný kus Průmyslová nástěnná lampa rez se zlatým interiérem - Factory od společnosti se zárukou kvality QAZQA máte možnost sehnat již dnes za výhodnou cenu! Ceny od 1 499 Kč.