Průmyslová nástěnná lampa hnědá se zlatem nastavitelná – nůžky

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98078 Naše nůžky jsou jedinečnou nástěnnou lampou pro váš domov! Je vyroben z oceli a má zvenčí rezavě hnědou... více informací »
Průmyslová nástěnná lampa hnědá se zlatem nastavitelná - nůžky
Značka: QAZQA
1 895 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98078 Naše nůžky jsou jedinečnou nástěnnou lampou pro váš domov! Je vyroben z oceli a má zvenčí rezavě hnědou...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98078
Naše nůžky jsou jedinečnou nástěnnou lampou pro váš domov! Je vyroben z oceli a má zvenčí rezavě hnědou barvu. To mu dodává průmyslový vzhled, jako by vycházel přímo z továrny. Vnitřek stínu je zlatý, což v místnosti vytváří efekt teplého světla. Nůžky mají výšku 29,5 cm, délku 58 cm a šířku 17,5 cm. Montážní deska má výšku 24 cm a šířku 6 cm. Rameno nůžek je dlouhé, minimálně 35 cm a maximálně 58 cm. Takže si můžete vybrat, kam chcete, aby světlo svítilo! Dodává se s kabelem o maximální délce 240 cm. Dokončete nůžky pěkným světelným zdrojem o maximálním výkonu 40 W, který se vejde do kování E27. Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače; tak si určete svoji vlastní atmosféru. S touto nástěnnou lampou Scissors se rozhodnete pro průmyslový poutač doma.

Levný výrobek Průmyslová nástěnná lampa hnědá se zlatem nastavitelná - nůžky značky QAZQA je dostupný ještě dnes za mimořádně nízkou cenu. Nyní pořídíte jen za 1 895 Kč.