Průmyslová nástěnná lampa černá – gáza

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98287 Nástěnná lampa Gauze rozzáří váš interiér! Je krásně dokončen v černé barvě. Díky mřížce lampa... více informací »
Průmyslová nástěnná lampa černá - gáza
Značka: QAZQA
1 119 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98287 Nástěnná lampa Gauze rozzáří váš interiér! Je krásně dokončen v černé barvě. Díky mřížce lampa...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98287
Nástěnná lampa Gauze rozzáří váš interiér! Je krásně dokončen v černé barvě. Díky mřížce lampa krásně vynikne a na stěně vytvoří pěkný světelný efekt. Lampa má výšku 36 cm, šířku 18 cm a délku 17 cm. Montážní deska pro stěnu má průměr 18 cm a výšku 2,5 cm. Doplňte lampu o pěkný světelný zdroj, který se vejde do objímky E27 (max. 60 W), je třeba ji objednat zvlášť. Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Poskytněte příjemný doplněk vašeho domova s gázou!Tento kvalitní produkt Průmyslová nástěnná lampa černá – gáza můžete získat ještě tu na našich stránkách v oblíbené sekci nastenna svitidla. Vyberte si ostatní zboží z naší rubriky v akci! Populární výrobce QAZQA nabízí vysoce kvalitní zboží. Však to vidíte sami! To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Prozkoumejte u nás také další kvalitní produkty značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Tento kvalitní produkt Průmyslová nástěnná lampa černá - gáza od této skvělé značky QAZQA snadno naleznete v naší aktuální nabídce ve výprodejové akci! Nyní získáte od 1 119 Kč.