Průmyslová nástěnná lampa černá – Cage Mesh

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104358 Vneste do svého domova elegantní hotelový pocit s Cage Mesh. Síťová struktura zajišťuje,... více informací »
Průmyslová nástěnná lampa černá - Cage Mesh
Značka: QAZQA
1 279 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104358 Vneste do svého domova elegantní hotelový pocit s Cage Mesh. Síťová struktura zajišťuje,...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104358
Vneste do svého domova elegantní hotelový pocit s Cage Mesh. Síťová struktura zajišťuje, že na zeď získáte tajemný světelný efekt. Nástěnné svítidlo je vyrobeno z oceli a je černé barvy. Má hloubku 20 cm, výšku 18 cm a délku 18 cm. Montážní deska má hloubku 2 cm, výšku 18 cm a délku 18 cm. Nástěnnou lampu doplníte světelným zdrojem s kováním E27 (max. 40 Watt). Ujistěte se, že si je objednáte samostatně. Vyberte si světelný zdroj, který také vypadá hezky, protože je v zařízení jasně viditelný. Pro vytvoření ještě větší atmosféry můžete lampu připojit ke stmívači, který není součástí balení. Cage Mesh je perfektní nástěnné svítidlo do haly, obývacího pokoje nebo ložnice. Dodejte luxus této průmyslové nástěnné lampě. Kvalitní a levný kus Průmyslová nástěnná lampa černá – Cage Mesh je dostupný právě zde tu umístěný v rubrice nastenna svitidla! Nyní si můžete vybrat vyjímečné produkty ze zmíněné sekce za akční cenu!

Ve slevě tento produkt Průmyslová nástěnná lampa černá - Cage Mesh od dodavatele kvalitních produktů QAZQA máte možnost sehnat tady a teď za zcela nejnižší cenu. Právě nyní za bezkonkurenční cenu 1 279 Kč.