Průmyslová kulatá závěsná lampa černá ocel 47 cm – Arthur

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96683 Krásná průmyslová závěsná lampa od QAZQA! Tato závěsná lampa Arthur je obrázek, který je třeba vidět.... více informací »
Průmyslová kulatá závěsná lampa černá ocel 47 cm - Arthur
Značka: QAZQA
3 309 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96683 Krásná průmyslová závěsná lampa od QAZQA! Tato závěsná lampa Arthur je obrázek, který je třeba vidět....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96683
Krásná průmyslová závěsná lampa od QAZQA! Tato závěsná lampa Arthur je obrázek, který je třeba vidět. Úplně patří do průmyslového nebo art deco interiéru. Použití dřeva a černé barvy dává této lampě nadčasový charakter. Závěsná lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače. Vypadá skvěle v hale nebo nad jídelním stolem! Tato lampa má celkovou výšku 160 cm. Montážní deska má průměr 12 cm a výšku 5 cm. Stínidlo má průměr 48 cm a výšku 44 cm. Doplňte Artur vhodným světelným zdrojem o maximálně 60 W pro velké svítidlo E27. Toto je třeba objednat zvlášť. Doplňte svůj interiér závěsnou lampou Arthur!Často hledaný kus seženete již dnes tu umístěný v sekci zavesna svitidla! Vyberte si jiné produkty z této známé sekce v akci.

Diskontní kousek Průmyslová kulatá závěsná lampa černá ocel 47 cm - Arthur od spolehlivé značky QAZQA lze zakoupit v naší internetové nabídce skutečně levně. K sehnání zrovna v akci za 3 309 Kč.