Průmyslová černá s nastavitelným dřevem – Arthur

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102427 Bod Arthur rozzáří váš interiér! Díky kombinaci oceli a dřeva se toto nástěnné a... více informací »
Průmyslová černá s nastavitelným dřevem - Arthur
Značka: QAZQA
619 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102427 Bod Arthur rozzáří váš interiér! Díky kombinaci oceli a dřeva se toto nástěnné a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102427
Bod Arthur rozzáří váš interiér! Díky kombinaci oceli a dřeva se toto nástěnné a stropní bodové světlo perfektně hodí do vašeho robustního interiéru. Ocel je krásně dokončena v černé barvě. Mřížka nechává zdroj světla krásně vyniknout a vytváří na zdi pěkný světelný efekt. Lampa má výšku 20 cm a průměr 12,5 cm. Montážní deska má délku a šířku 11 cm. Stínidlo je nastavitelné, takže určíte, kam má světlo svítit. Stropní svítidlo doplníte příjemným světelným zdrojem LED s maximálním výkonem 25 W, který se vejde do malé objímky E14. Lampu můžete ztlumit pomocí externího stmívače; tak si určete svoji vlastní atmosféru v domě! Tento vynikající výrobek Průmyslová černá s nastavitelným dřevem – Arthur jde pořídit taky tu v oblíbené rubrice nastenna svitidla. Nyní si můžete pořídit nové produkty ve zmíněné rubrice za nejlepší ceny. Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabízíme více. U nás totiž najdete více skvělých kousků od dodavatele QAZQA. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi žádaný kousek Průmyslová černá s nastavitelným dřevem - Arthur od oblíbené značky QAZQA snadno můžete pořídit bezpečně online výhodně! Výhodně za super cenu 619 Kč.