Průmyslová černá s mangovým dřevem 18 cm – manga

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98833 Nostalgický design v nové masce! Černá barva, design a povrchová úprava v mangovém dřevě dodává závěsné... více informací »
Průmyslová černá s mangovým dřevem 18 cm - manga
Značka: QAZQA
1 015 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98833 Nostalgický design v nové masce! Černá barva, design a povrchová úprava v mangovém dřevě dodává závěsné...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98833
Nostalgický design v nové masce! Černá barva, design a povrchová úprava v mangovém dřevě dodává závěsné lampě robustní vzhled. Mango proto dokonale zapadá do industriálního, vintage stylu bydlení! Toto místo je super příjemné místo pro halu jako náladové světlo. Má výšku 24 cm a stínidlo má průměr 18 cm. Stropní deska tohoto bodu má délku 15 cm. Doplňte svá manga světelným zdrojem, který se vejde do kování E27 (max. 25 W). Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače; ztlumením této lampy zvýšíte atraktivitu svého interiéru. Krásný design ve vaší hale nebo obývacím pokoji jako skutečný poutač.

Tento unikátní výrobek Průmyslová černá s mangovým dřevem 18 cm - manga od značky se zárukou kvality QAZQA pořídíte právě dnes za super peníze! Nabídka již od 1 015 Kč.