Průmyslová černá s betonovým 3-světlem – Pedra

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103166 Průmyslový poutač ve vaší domácnosti, dokončený v černém svítidle s betonem. Jak... více informací »
Průmyslová černá s betonovým 3-světlem - Pedra
Značka: QAZQA
905 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103166 Průmyslový poutač ve vaší domácnosti, dokončený v černém svítidle s betonem. Jak...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103166
Průmyslový poutač ve vaší domácnosti, dokončený v černém svítidle s betonem. Jak vypadá toto místo! Beton poskytuje tento konečný průmyslový vzhled. Toto místo je ideální pro použití jako základní lampa v jakékoli místnosti v domě. Montážní deska má průměr 8 cm. Skvrna má délku 42,5 cm a výšku 18 cm. Poskytněte si tři světelné zdroje E27 o maximálním výkonu 40 W a dokončete svůj Pedra! Poznámka: světelné zdroje nejsou zahrnuty. Tento stropní bod Pedra můžete ztlumit externím stmívačem (není součástí dodávky). Takto si doma zútulníte! Vydejte se s Pedrou na luxusní vzhled.

Akční produkt Průmyslová černá s betonovým 3-světlem - Pedra s osvědčenou značkou QAZQA jednoduše můžete pořídit právě teď v nabídce extra výhodně. Akční cena již od 905 Kč.