Průmyslová bodová ocel se sklopným dřevem – Emado

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96668 Skvělé místo, ideální pro průmyslový interiér! Kombinace spálené oceli a dřevěné montážní desky... více informací »
Průmyslová bodová ocel se sklopným dřevem - Emado
Značka: QAZQA
779 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96668 Skvělé místo, ideální pro průmyslový interiér! Kombinace spálené oceli a dřevěné montážní desky...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96668
Skvělé místo, ideální pro průmyslový interiér! Kombinace spálené oceli a dřevěné montážní desky dodává této lampě průmyslový vzhled. Je super pěkný v hale nebo v obývacím pokoji. Místo je sklopné, a proto je ideální pro vyplnění tmavých rohů v domě světlem! Má celkovou výšku 18 cm, dřevěná montážní deska délku a šířku 11 cm. Skvrna má průměr 11,5 cm. Žárovka je vybavena objímkou GU10 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednejte (max. 25 wattů). Přisazené bodové svítidlo Emado je stmívatelné pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Toto náladové světlo můžete zavěsit na zeď nebo strop. Dokončete svůj interiér s tímto Emado!

Tento zlevněný výrobek Průmyslová bodová ocel se sklopným dřevem - Emado od výrobce s dlouholetou historií QAZQA jednoduše naleznete tady a teď právě až neuvěřitelně levně. Nyní pořídíte za super cenu 779 Kč.