Průmyslová bodová ocel se sklopným dřevem, 3 světla – Emado

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96670 Skvělé místo, ideální pro průmyslový interiér! Kombinace spálené oceli a dřevěné... více informací »
Průmyslová bodová ocel se sklopným dřevem
Značka: QAZQA
1 545 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96670 Skvělé místo, ideální pro průmyslový interiér! Kombinace spálené oceli a dřevěné...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96670
Skvělé místo, ideální pro průmyslový interiér! Kombinace spálené oceli a dřevěné montážní desky dodává této lampě průmyslový vzhled. Je super pěkný v hale nebo v obývacím pokoji. Tyto tři body jsou sklopné, a proto jsou ideální pro vyplnění tmavých rohů v domě světlem! Má celkovou výšku 18 cm, dřevěná montážní deska má délku 43 cm a šířku 11 cm. Skvrna má průměr 11,5 cm. Svítidlo má tři objímky GU10 a je dodáváno bez světelných zdrojů, proto si je objednejte spolu s ním (max. 25 wattů). Přisazené bodové svítidlo Emado je stmívatelné pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Toto náladové světlo můžete zavěsit na zeď nebo strop. Dokončete svůj interiér s tímto Emado! Výjimečný produkt Průmyslová bodová ocel se sklopným dřevem, 3 světla je dostupný bez obtíží na webu v populární sekci bodova svetla! Nyní si můžete vybrat parádní produkty z této sekce za výhodné peníze! Věhlasný dodavatel QAZQA pro své zákazníky nabízí prvotřídní sortiment Můžete se sami přesvědčit u nás na webu!

Tento kvalitní a žádaný produkt Průmyslová bodová ocel se sklopným dřevem, 3 světla - Emado od známého dodavatele QAZQA máte možnost sehnat právě teď u nás v bezva akci. Nabídky od 1 545 Kč.