Průmyslová bodová ocel se 4 světly sklopná do dřeva – Emado

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96671 Skvělé místo, ideální pro průmyslový interiér! Kombinace spálené oceli a dřevěné montážní desky... více informací »
Průmyslová bodová ocel se 4 světly sklopná do dřeva - Emado
Značka: QAZQA
1 999 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96671 Skvělé místo, ideální pro průmyslový interiér! Kombinace spálené oceli a dřevěné montážní desky...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96671
Skvělé místo, ideální pro průmyslový interiér! Kombinace spálené oceli a dřevěné montážní desky dodává této lampě průmyslový vzhled. Je super pěkný v hale nebo v obývacím pokoji. Čtyři skvrny jsou sklopné, a proto jsou ideální pro vyplnění tmavých rohů v domě světlem! Má celkovou výšku 18 cm, dřevěná montážní deska délku a šířku 27 cm. Skvrna má průměr 11,5 cm. Žárovka má čtyři objímky GU10 a je dodávána bez světelných zdrojů, proto si je objednejte spolu s nimi (každé max. 25 wattů). Přisazené bodové svítidlo Emado je stmívatelné pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Dokončete svůj interiér s tímto Emado! Oblíbený produkt Průmyslová bodová ocel se můžete najít snadno na našich stránkách v populární kategorii bodova svetla! Připravili jsme zcela nové kusy z této oblíbené sekce za báječnou cenu!

Akční kousek Průmyslová bodová ocel se 4 světly sklopná do dřeva - Emado od skvělého a známého výrobce QAZQA můžete dostat tady teď právě za super cenu! Akční ceny od 1 999 Kč.