Průmyslová bodová ocel se 3 světly nastavitelná – Arti

Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 102095 Pěkné místo, tohle Arti. Díky kombinaci oceli a dřeva se perfektně hodí do vašeho... více informací »
Průmyslová bodová ocel se 3 světly nastavitelná - Arti
Značka: Trio Leuchten
2 575 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Trio Leuchten Produkt číslo: 102095 Pěkné místo, tohle Arti. Díky kombinaci oceli a dřeva se perfektně hodí do vašeho...

Výrobce: Trio Leuchten
Produkt číslo: 102095
Pěkné místo, tohle Arti. Díky kombinaci oceli a dřeva se perfektně hodí do vašeho průmyslového obývacího pokoje nebo ložnice. Protože jsou skvrny nastavitelné, můžete se sami rozhodnout, kam chcete, aby světlo svítilo. Můžete například zvýraznit obraz v obývacím pokoji. Lampa má délku 58 cm, šířku 11,6 cm a výšku 20,5 cm. Lampa musí být stále vybavena 3 LED zdroji světla s objímkou E14 (každý max. 40 W), objednejte si je samostatně. Lampa je stmívatelná pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Vyberte si sami, zda chcete používat funkční nebo náladové osvětlení. Tato stropní lampa Arti je dokonalým základem pro váš interiér! Tento žádaný produkt Průmyslová bodová ocel se 3 můžete dostat bez obtíží tady na našich stránkách umístěný v kategorii bodova svetla. Nyní můžete koupit ještě podobné produkty ve zmíněné kategorii ve výprodejové akci! Třeba hledáte něco jiného, náš sortiment je široký! Máme v nabídce další produkty značky Trio Leuchten. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Populární dodavatel Trio Leuchten prodává vysoce kvalitní sortiment.

Tento žádaný kus Průmyslová bodová ocel se 3 světly nastavitelná - Arti od společnosti Trio Leuchten jednoduše můžete pořídit v aktuální nabídce za akční cenu. Nabídka již od 2 575 Kč.