Průmyslová bodová černá se 4 nastavitelnými světly – Arthur

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102430 Bod Arthur rozzáří váš interiér! Díky kombinaci oceli a dřeva se toto stropní bodové... více informací »
Průmyslová bodová černá se 4 nastavitelnými světly - Arthur
Značka: QAZQA
1 359 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 102430 Bod Arthur rozzáří váš interiér! Díky kombinaci oceli a dřeva se toto stropní bodové...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 102430
Bod Arthur rozzáří váš interiér! Díky kombinaci oceli a dřeva se toto stropní bodové světlo perfektně hodí do vašeho robustního interiéru. Ocel je krásně dokončena v černé barvě. Mřížka nechává zdroj světla krásně vyniknout a vytváří na zdi pěkný světelný efekt. Lampa má výšku 20 cm, délku a šířku 36 cm. Čtyři stínítka jsou individuálně nastavitelná, takže určíte, kam má světlo svítit. Stropní svítidlo doplníte čtyřmi příjemnými světelnými zdroji s LED vlákny o maximálním výkonu 25 W, které se vejdou do malé objímky E14. Lampu můžete ztlumit pomocí externího stmívače; tak si určete svoji vlastní atmosféru v domě!
Hodně oblíbený produkt Průmyslová bodová černá se 4 nastavitelnými světly – Arthur máte možnost získat rovněž na webu v populární rubrice bodova svetla! Nyní získáte nové produkty ve zmiňované rubrice za výhodné peníze. Přichystali jsme toho pro vás více, u nás v nabídce najdete další kvalitní kousky od dodavatele QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu. Mezi zákazníky oblíbený výrobce QAZQA vás a vaše blízké obohatí o top výrobky

Exkluzivní produkt Průmyslová bodová černá se 4 nastavitelnými světly - Arthur od výrobce s mnohaletou tradicí QAZQA máte možnost nakoupit tady teď právě extra se slevou! Aktuálně stojí u nás 1 359 Kč.