Průmyslová bodová černá otočná a sklopná bez stínítka – Movie

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96891 Co upoutá pozornost ve vašem domě, studio spot Movie. Černá barva, velikost a ventilky kolem... více informací »
Průmyslová bodová černá otočná a sklopná bez stínítka - Movie
Značka: QAZQA
775 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96891 Co upoutá pozornost ve vašem domě, studio spot Movie. Černá barva, velikost a ventilky kolem...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96891
Co upoutá pozornost ve vašem domě, studio spot Movie. Černá barva, velikost a ventilky kolem lampy z ní opravdu dělají lampu, která patří do industriálního interiéru. Má výšku 18 cm a délku 13,5 cm. Montážní deska pro montáž na stěnu nebo na strop má průměr 8 cm. Lampa má objímku GU10 a je dodávána bez světelného zdroje, proto si ji objednávejte s ní (max. 50 Watt). Spot je také stmívatelný externím stmívačem; takže můžete zcela určit svou atmosféru. Naklápěcí bodové světlo vám umožní nechat světlo svítit tam, kam chcete, takže toto nástěnné a stropní bodové světlo je ideální. Dodejte svému interiéru cool vzhled s tímto filmem! Oblíbený a akční produkt Průmyslová bodová černá otočná a sklopná bez stínítka – máte možnost nakoupit právě teď tady na našem webu v sekci nastenna svitidla! Pořiďte si zlevněné výrobky z naší kategorie za outletovou cenu.

Vynikající výrobek Průmyslová bodová černá otočná a sklopná bez stínítka - Movie od kvalitního výrobce QAZQA snadno najdete zrovna skutečně výhodně. Levně za 775 Kč.