Průmyslová bodová černá 3-světelná – Suplux

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103062 Tyto cool spoty se velmi dobře hodí do industriálního interiéru. Nebo máte moderní... více informací »
Průmyslová bodová černá 3-světelná - Suplux
Značka: QAZQA
2 295 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103062 Tyto cool spoty se velmi dobře hodí do industriálního interiéru. Nebo máte moderní...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103062
Tyto cool spoty se velmi dobře hodí do industriálního interiéru. Nebo máte moderní interiér, ale chcete mu dodat robustnost? Pak je pro vás lampa Suplux. Spot Suplux je černý, ocelový bod se 3 světelnými body. Má výšku 15,6 cm, délku 36 cm a šířku 8 cm. Montážní deska má výšku 2,5 cm, délku 36 cm a šířku 8 cm. Stínidla mají průměr 7 cm a výšku 11 cm. Světelné zdroje jsou exkluzivní, takže si je musíte objednat k nim. Vyberte si tři světelné zdroje s objímkou GU10 (max. 50 wattů) a poté je lampa kompletní. Lampu snadno ztlumíte externím stmívačem (není součástí dodávky), takže je ideální jak pro funkční, tak náladové osvětlení. Může toto skvělé místo viset z vašeho stropu?
Kvalitní a velmi žádaný kousek Průmyslová bodová černá 3-světelná – Suplux je k získání právě zde tu na našich stránkách v rubrice bodova svetla. Pořiďte si skvělé produkty z této známé sekce za výprodejovou cenu. Značka QAZQA svým zákazníkům nabízí velmi kvalitní produkty. za extra ceny. Přesvědčte se sami. Nebojte, máme toho více, máme v nabídce však také další vybrané produkty od značky QAZQA. Najdete je níže na této stránce.

Výjimečný a žádaný produkt Průmyslová bodová černá 3-světelná - Suplux od oblíbené značky se zárukou kvality QAZQA snadno seženete tady v akci. Výhodně za skvělou cenu 2 295 Kč.