Průmyslová bodová černá 2-světla s ventily – Film

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96896 Tento krásný studiový spotový film je opravdu skvělé sledovat! Hodí se do chladného... více informací »
Průmyslová bodová černá 2-světla s ventily - Film
Značka: QAZQA
2 479 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 96896 Tento krásný studiový spotový film je opravdu skvělé sledovat! Hodí se do chladného...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 96896
Tento krásný studiový spotový film je opravdu skvělé sledovat! Hodí se do chladného průmyslového interiéru. Film má délku 67 cm a výšku 28 cm. Stínidlo je vysoké 21,5 cm. Toto přisazené bodové svítidlo má dvě svítidla GU10 a je dodáváno bez světelných zdrojů, proto si ho objednejte spolu s ním (2 x 50 W). Díky jasnému světlu je lampa ideální pro zavěšení v kanceláři. Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky). Nerezová ocel a černá barva dodávají lampě extra průmyslový nádech. Klapky kolem lampy poskytují skutečný „filmový efekt“! S tímto studiovým spotovým filmem se váš dům promění ve skutečné filmové studio.Tento levný produkt je dostupný bez problémů u nás ve známé kategorii bodova svetla! Mrkněte na zlevněné výrobky ve zmíněné kategorii za skvělou cenu! Populární dodavatel QAZQA vám může poskytnout špičkové zboží. Tím ale naše nabídka nekončí, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce najdete další skvělé zboží od značky QAZQA. Jejich výběr najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Velmi žádaný kus Průmyslová bodová černá 2-světla s ventily - Film značky QAZQA máte možnost najít právě teď v naší nabídce ve slevě. Nyní lze objednat jen za 2 479 Kč.