Průmyslová bodová antracitová 2-světlá otočná a sklopná – Suplux

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94739 Velmi krásné ocelové stropní nebo nástěnné bodové světlo, které zajišťuje příjemné... více informací »
Průmyslová bodová antracitová 2-světlá otočná a sklopná - Suplux
Značka: QAZQA
619 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 94739 Velmi krásné ocelové stropní nebo nástěnné bodové světlo, které zajišťuje příjemné...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 94739
Velmi krásné ocelové stropní nebo nástěnné bodové světlo, které zajišťuje příjemné a jasné rozložení světla bez narušení atmosféry! Tato lampa je skutečným doplňkem vašeho interiéru a tmavě šedá (antracitová) barva mu dodává moderní vzhled, zatímco design zůstává průmyslový! Žárovka má dvě svítidla GU10 a je dodávána bez světelných zdrojů, proto si je objednejte spolu s nimi (max. 50 W). Žárovka je stmívatelná pomocí externího stmívače (stmívač není součástí dodávky)! Lampa má výšku 17,5 cm, délku 24 cm a šířku 8 cm. Montážní deska má délku 24 cm a šířku 8 cm. Velmi pěkné v kuchyni nebo na chodbě! Kupte několik současně, abyste mohli měnit světelný akcent ve svých prostorách!
Akční a ve slevě výrobek Průmyslová bodová antracitová 2-světlá otočná a sklopná máte možnost koupit bezprostředně tu v populární kategorii bodova svetla. Nyní si můžete pořídit parádní zboží ze zmíněné rubriky za skvělou cenu. Přední dodavatel QAZQA prodává špičkové zboží To ale však není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc. Mrkněte na více skvělých produktů od výrobce QAZQA. Najdete je níže na této stránce.

Tento velmi oblíbený produkt Průmyslová bodová antracitová 2-světlá otočná a sklopná - Suplux od společnosti s předním postavením na trhu QAZQA lze získat zrovna za výhodnou cenu! Na našich stránkách za 619 Kč.