Pozemní bod včetně LED na solární energii IP44 – Jorden

Výrobce: Ranex Produkt číslo: 93382 Jednoduchým, ale stylovým základním bodem je tento Jorden, vyrobený z nerezové oceli (nerezová ocel). Je... více informací »
Pozemní bod včetně LED na solární energii IP44 - Jorden
Značka: Ranex
445 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Ranex Produkt číslo: 93382 Jednoduchým, ale stylovým základním bodem je tento Jorden, vyrobený z nerezové oceli (nerezová ocel). Je...

Výrobce: Ranex
Produkt číslo: 93382
Jednoduchým, ale stylovým základním bodem je tento Jorden, vyrobený z nerezové oceli (nerezová ocel). Je vybaven solárním panelem, který se také nazývá solární energie. Během dne lampa absorbuje sluneční paprsky a nakonec ji používá od večera do úsvitu. Vestavěný solární článek je plně funkční bez kabeláže a je napájen 2 bateriemi AA, které se automaticky nabíjejí na slunci … Jorden je vybaven nevyměnitelným LED modulem, což znamená, že si již nemusíte objednávat samostatný světelný zdroj, ideální! Má průměr 14 cm a výšku 5 cm. Je ideální pro použití na zahradě, díky hodnotě IP IP44 si můžete být jisti, že je odolná vůči (dešťové) vodě. Můžete po něm také řídit auto, až do 1250 kg, což je ideální místo například pro vaši příjezdovou cestu. S tímto nadčasovým místem se určitě nepokazíte!Tento zlevněný produkt dostanete bezstarostně tady na našich stránkách umístěný v rubrice solarni svetla! Nyní získáte podobné produkty z této sekce za super cenu. To není všechno, naše nabídka je široká! U nás najdete další kvalitní kousky od dodavatele Ranex. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbený dodavatel Ranex má v nabídce top produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme!

Velmi prodávaný produkt Pozemní bod včetně LED na solární energii IP44 - Jorden s pečetí kvality od značky Ranex můžete získat bezpečně online výhodně! Nabídka od 445 Kč.