Podlahová lampa Sandria SANDY L2090 stříbrná

Výrobce: SANDRIA Produkt číslo: 583299668 Podlahová stojací lampa značky SANDY v stříbrné barvě. Lampa je vhodná jako doplňkové osvětlení do... více informací »
Podlahová lampa Sandria SANDY L2090 stříbrná
Značka: SANDRIA
1 314 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: SANDRIA Produkt číslo: 583299668 Podlahová stojací lampa značky SANDY v stříbrné barvě. Lampa je vhodná jako doplňkové osvětlení do...

Výrobce: SANDRIA
Produkt číslo: 583299668
Podlahová stojací lampa značky SANDY v stříbrné barvě. Lampa je vhodná jako doplňkové osvětlení do obýváku, do ložnice i do dalších pokojů. Celá lampa je vyrobena z oceli, horní část je však ohebná a Vy tak můžete namířit světlo tam, kam potřebujete. Je osazena paticí E27 s max. příkonem 15 W – žárovka však není součástí balení. Vypínač je umístěn na přívodním kabelu. Do tohoto svítidla Vám můžeme doporučit úsporné LED žárovky z naší nabídky (viz související produkty). V naší nabídce najdete i jiné barevné provedení. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.Tento oblíbený kus Podlahová lampa Sandria SANDY L2090 stříbrná najdete rovněž tady na webu v oblíbené kategorii stojací lampy! Podívejte se na parádní produkty ze zmíněné sekce za internetové ceny. Významný dodavatel SANDRIA má k dispozici špičkové produkty Naše nabídka je široká, u nás totiž najdete více kousků od značky SANDRIA. Výběr toho nejlepšího najdete níže.

Akční produkt Podlahová lampa Sandria SANDY L2090 stříbrná od skvělé značky SANDRIA snadno můžete pořídit v aktuální nabídce za outletovou cenu! Právě teď za cenu 1 314 Kč.