Podlahová lampa Sandria SANDY L1819 černá

Výrobce: SANDRIA Produkt číslo: 295013239 Podlahová stojací lampa značky SANDY v černé barvě. Lampa je vhodná jako doplňkové osvětlení do... více informací »
Podlahová lampa Sandria SANDY L1819 černá
Značka: SANDRIA
1 314 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: SANDRIA Produkt číslo: 295013239 Podlahová stojací lampa značky SANDY v černé barvě. Lampa je vhodná jako doplňkové osvětlení do...

Výrobce: SANDRIA
Produkt číslo: 295013239
Podlahová stojací lampa značky SANDY v černé barvě. Lampa je vhodná jako doplňkové osvětlení do obýváku, do ložnice i do dalších pokojů. Celá lampa je vyrobena z oceli, horní část je však ohebná a Vy tak můžete namířit světlo tam, kam potřebujete. Je osazena paticí E27 s max. příkonem 15 W – žárovka však není součástí balení. Vypínač je umístěn na přívodním kabelu. Do tohoto svítidla Vám můžeme doporučit úsporné LED žárovky z naší nabídky (viz související produkty). TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.
Exkluzivní produkt máte možnost sehnat bez obtíží tady a teď na našem webu v oblíbené sekci stojací lampy! Připravili jsme parádní produkty z naší sekce za nejnižší cenu! U nás vám nabídneme víc, prozkoumejte u nás další skvělé kousky od dodavatele SANDRIA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento vynikající výrobek Podlahová lampa Sandria SANDY L1819 černá od oblíbené značky SANDRIA jednoduše můžete pořídit právě zde se slevou! Momentálně v akci za 1 314 Kč.