Podlahová lampa Sandria SANDY L1802 bílá

Výrobce: SANDRIA Produkt číslo: 295013237 Podlahová stojací lampa značky SANDY v bílé barvě. Lampa je vhodná jako doplňkové osvětlení do... více informací »
Podlahová lampa Sandria SANDY L1802 bílá
Značka: SANDRIA
1 314 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: SANDRIA Produkt číslo: 295013237 Podlahová stojací lampa značky SANDY v bílé barvě. Lampa je vhodná jako doplňkové osvětlení do...

Výrobce: SANDRIA
Produkt číslo: 295013237
Podlahová stojací lampa značky SANDY v bílé barvě. Lampa je vhodná jako doplňkové osvětlení do obýváku, do ložnice i do dalších pokojů. Celá lampa je vyrobena z oceli, horní část je však ohebná a Vy tak můžete namířit světlo tam, kam potřebujete. Je osazena paticí E27 s max. příkonem 15 W – žárovka však není součástí balení. Vypínač je umístěn na přívodním kabelu. Do tohoto svítidla Vám můžeme doporučit úsporné LED žárovky z naší nabídky (viz související produkty). TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek. Tento vynikající produkt získáte bezprostředně tu na stránkách v kategorii stojací lampy! Nyní můžete získat ještě další produkty z této kategorie za výhodné peníze! Tím ale však naše nabídka nekončí, u nás vám nabídneme víc! Prozkoumejte u nás také další produkty značky SANDRIA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento unikátní produkt Podlahová lampa Sandria SANDY L1802 bílá od skvělého a známého výrobce SANDRIA můžete koupit zrovna dnes za extra cenu! Ceny od 1 314 Kč.