Podlahová lampa Nowodvorski MONO 7712 zlatá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 577599931 Podlahová lampa Nowodvorski MONO v jednoduchém a moderním provedení. Svítidlo má široké využití a... více informací »
Podlahová lampa Nowodvorski MONO 7712 zlatá
Značka: Nowodvorski
4 131 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 577599931 Podlahová lampa Nowodvorski MONO v jednoduchém a moderním provedení. Svítidlo má široké využití a...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 577599931
Podlahová lampa Nowodvorski MONO v jednoduchém a moderním provedení. Svítidlo má široké využití a je vhodné jako podlahová čtecí lampa např. do obývacího pokoje apod. Lampa je z lakovaného kovu. Zdrojem světla jsou dvě žárovky typu GU10 max 10 W. Žárovky nejsou součástí dodávky. Vypínač je na přívodním kabelu do sítě, která má délku 190 cm a vychází ze spodní části lampy. Pro sladění Vašeho interiéru Vám nabízíme i další svítidla z designové série MONO.TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek. Ve slevě kousek naleznete zrovna na našich stránkách v kategorii stojací lampy. Nyní koupíte vyjímečné produkty ve zmiňované rubrice v akci! U nás vám nabídneme víc, podívejte se taky na další kvalitní kousky od výrobce Nowodvorski. Jejich seznam najdete níže pod popisem tohoto produktu.

Tento velmi oblíbený produkt Podlahová lampa Nowodvorski MONO 7712 zlatá od populární značky Nowodvorski jednoduše můžete získat momentálně za výhodnou cenu! Právě nyní za bezkonkurenční cenu 4 131 Kč.