Podlahová lampa Nowodvorski MONO 7711 zlatá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 577065018 Podlahová lampa Nowodvorski MONO v jednoduchém a moderním provedení. Svítidlo má široké využití a... více informací »
Podlahová lampa Nowodvorski MONO 7711 zlatá
Značka: Nowodvorski
2 990 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 577065018 Podlahová lampa Nowodvorski MONO v jednoduchém a moderním provedení. Svítidlo má široké využití a...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 577065018
Podlahová lampa Nowodvorski MONO v jednoduchém a moderním provedení. Svítidlo má široké využití a je vhodné jako podlahová čtecí lampa např. do obývacího pokoje apod. Lampa je z lakovaného kovu. Zdrojem světla je jedna žárovka typu GU10 max 10 W. Žárovka není součástí dodávky. Vypínač je na tělese svítidla na zadní straně tubusu se žárovkou. Přívodní kabel do sítě má délku 170 cm a vychází ze spodní části lampy. Pro sladění Vašeho interiéru Vám nabízíme i další svítidla z designové série MONO.TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.Oblíbený produkt lze nakoupit snadno tady na našich stránkách v oblíbené sekci stojací lampy. Získejte akční produkty ve zmiňované sekci za báječnou cenu! Výrobce Nowodvorski má k dispozici vysoce kvalitní sortiment Však to vidíte sami!

Tento kvalitní a žádaný produkt Podlahová lampa Nowodvorski MONO 7711 zlatá od top značky Nowodvorski pořídíte na našich stránkách za skvělou cenu. Právě nyní za 2 990 Kč.