Podlahová lampa Nowodvorski MONO 7705 bílá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 577599929 Podlahová lampa Nowodvorski MONO v jednoduchém a moderním provedení. Svítidlo má široké využití a... více informací »
Podlahová lampa Nowodvorski MONO 7705 bílá
Značka: Nowodvorski
4 040 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 577599929 Podlahová lampa Nowodvorski MONO v jednoduchém a moderním provedení. Svítidlo má široké využití a...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 577599929
Podlahová lampa Nowodvorski MONO v jednoduchém a moderním provedení. Svítidlo má široké využití a je vhodné jako podlahová čtecí lampa např. do obývacího pokoje apod. Lampa je z lakovaného kovu. Zdrojem světla jsou dvě žárovky typu GU10 max 10 W. Žárovky nejsou součástí dodávky. Vypínač je na přívodním kabelu do sítě, která má délku 190 cm a vychází ze spodní části lampy. Pro sladění Vašeho interiéru Vám nabízíme i další svítidla z designové série MONO.TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek.
Tento akční produkt Podlahová lampa Nowodvorski MONO 7705 bílá lze pořídit právě zde tady na našem webu v populární sekci stojací lampy. Najděte si skvělé kusy ve zmíněné kategorii v akci. Přední značka Nowodvorski pro své zákazníky poskytuje skvělé produkty. Nabídku denně aktualizujeme a rozšiřujeme. U nás vám nabídneme víc, mrkněte také na další zboží od dodavatele Nowodvorski. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Neodolatelný produkt Podlahová lampa Nowodvorski MONO 7705 bílá od top značky Nowodvorski můžete získat na našich stránkách teď v akci! Výhodně za 4 040 Kč.