Podlahová lampa Nowodvorski CADILAC 8190 šedá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 586813791 Podlahová lampa Nowodvorski CADILAC. Podlahová lampa v zajímavém moderním provedení. Lampa na... více informací »
Podlahová lampa Nowodvorski CADILAC 8190 šedá
Značka: Nowodvorski
4 849 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 586813791 Podlahová lampa Nowodvorski CADILAC. Podlahová lampa v zajímavém moderním provedení. Lampa na...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 586813791
Podlahová lampa Nowodvorski CADILAC. Podlahová lampa v zajímavém moderním provedení. Lampa na trojnožce z kvalitní lakované oceli je doplněna kruhovým stínidlem s textilním povrchem bude vkusným doplňkem Vašeho interiéru. Vypínač je nášlapný na přívodním kabelu přibližně 40 cm od základny lampy, kabel je veden elegantně jednou nohou lampy a má délku cca 200 cm. Zdrojem světla jsou tři klasické žárovky E27 (velký závit) max. 25 W. Výhradně je svítidlo určeno pro LED žárovky. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek Designový produkt Podlahová lampa Nowodvorski CADILAC 8190 šedá je k získání rovnou na webu v populární rubrice stojací lampy. Prozkoumejte nové zboží z této kategorie za výhodnou cenu! Naše nabídka je široká, u nás totiž najdete další kvalitní zboží od značky Nowodvorski. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu. Věhlasná značka Nowodvorski vyrábí vynikající produkty.

Často hledaný výrobek Podlahová lampa Nowodvorski CADILAC 8190 šedá od výrobce s dobrým jménem Nowodvorski snadno získáte ještě dnes skutečně výhodně! Aktuálně výhodně za 4 849 Kč.