Podlahová lampa Nowodvorski CADILAC 7992 šedá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 586810523 Podlahová lampa Nowodvorski CADILAC. Podlahová lampa v zajímavém moderním provedení. Lampa na... více informací »
Podlahová lampa Nowodvorski CADILAC 7992 šedá
Značka: Nowodvorski
3 576 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 586810523 Podlahová lampa Nowodvorski CADILAC. Podlahová lampa v zajímavém moderním provedení. Lampa na...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 586810523
Podlahová lampa Nowodvorski CADILAC. Podlahová lampa v zajímavém moderním provedení. Lampa na trojnožce z kvalitní lakované oceli je doplněna kruhovým stínidlem s textilním povrchem bude vkusným doplňkem Vašeho interiéru. Vypínač je nášlapný na přívodním kabelu přibližně 40 cm od základny lampy, kabel je veden elegantně jednou nohou lampy a má délku cca 200 cm. Zdrojem světla je jedna klasická žárovka E27 (velký závit) max. 40 W, kterou můžete pro úsporu vaší energie nahradit LED žárovkou. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek Žádaný produkt můžete najít mimo jiné tu na našem webu v populární rubrice stojací lampy! Nyní najdete akční produkty ve zmiňované kategorii za zcela nejnižší cenu!

Tento levný produkt Podlahová lampa Nowodvorski CADILAC 7992 šedá od společnosti s předním postavením na trhu Nowodvorski najdete aktuálně za parádní cenu. Stojí teď u nás 3 576 Kč.