Podlahová lampa Nowodvorski CADILAC 7990 bílá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 586813710 Podlahová lampa Nowodvorski CADILAC. Podlahová lampa v zajímavém moderním provedení. Lampa na... více informací »
Podlahová lampa Nowodvorski CADILAC 7990 bílá
Značka: Nowodvorski
4 909 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 586813710 Podlahová lampa Nowodvorski CADILAC. Podlahová lampa v zajímavém moderním provedení. Lampa na...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 586813710
Podlahová lampa Nowodvorski CADILAC. Podlahová lampa v zajímavém moderním provedení. Lampa na trojnožce z kvalitní lakované oceli je doplněna kruhovým stínidlem s textilním povrchem bude vkusným doplňkem Vašeho interiéru. Vypínač je nášlapný na přívodním kabelu přibližně 40 cm od základny lampy, kabel je veden elegantně jednou nohou lampy a má délku cca 200 cm. Zdrojem světla jsou tři klasické žárovky E27 (velký závit) max. 25 W. Výhradně je svítidlo určeno pro LED žárovky. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek
Tento kvalitní produkt Podlahová lampa Nowodvorski CADILAC 7990 bílá je k získání právě tady a teď na našem webu ve známé sekci stojací lampy! Nyní můžete získat zlevněné produkty z této populární sekce za výhodné peníze. Věhlasná značka Nowodvorski dlouhodobě prodává prvotřídní sortiment. Vždyť to vidíte sami! Možná ale hledáte něco jiného, náš sortiment je ale široký. U nás najdete další kousky od dodavatele Nowodvorski. Jejich výběr najdete pod popisem tohoto produktu.

Diskontní produkt Podlahová lampa Nowodvorski CADILAC 7990 bílá originál od značky Nowodvorski můžete sehnat v naší aktuální nabídce skutečně levně. Právě nyní za skvělou cenu 4 909 Kč.