Podlahová lampa Nowodvorski CADILAC 7988 černá

Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 586810535 Podlahová lampa Nowodvorski CADILAC. Podlahová lampa v zajímavém moderním provedení. Lampa na... více informací »
Podlahová lampa Nowodvorski CADILAC 7988 černá
Značka: Nowodvorski
4 586 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: Nowodvorski Produkt číslo: 586810535 Podlahová lampa Nowodvorski CADILAC. Podlahová lampa v zajímavém moderním provedení. Lampa na...

Výrobce: Nowodvorski
Produkt číslo: 586810535
Podlahová lampa Nowodvorski CADILAC. Podlahová lampa v zajímavém moderním provedení. Lampa na trojnožce z kvalitní lakované oceli je doplněna kruhovým stínidlem s textilním povrchem bude vkusným doplňkem Vašeho interiéru. Vypínač je nášlapný na přívodním kabelu přibližně 40 cm od základny lampy, kabel je veden elegantně jednou nohou lampy a má délku cca 200 cm. Zdrojem světla jsou tři klasické žárovky E27 (velký závit) max. 25 W. Výhradně je svítidlo určeno pro LED žárovky. TIP: Využijte naši širokou nabídku LED žárovek a vyberte si některou z úsporných LED žárovek
Tento neodolatelný produkt máte možnost dostat ještě tady u nás v populární kategorii stojací lampy. Máme pro vás parádní produkty z této oblíbené rubriky za internetové ceny. Nebojte, v nabídce toho máme víc, u nás v nabídce totiž najdete další skvělé zboží značky Nowodvorski. Najdete je níže na této stránce. Dodavatel Nowodvorski pro své zákazníky dodává prvotřídní sortiment.

Tento kvalitní a žádaný produkt Podlahová lampa Nowodvorski CADILAC 7988 černá pocházející od značky Nowodvorski jednoduše můžete pořídit bezpečně online napořád výhodně. Výhodně za 4 586 Kč.