Otočný a sklopný průmyslový bodový antracit – Tommy 3

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93337 Kolekce Tommy určuje trendy. To je také případ tohoto krásného reflektoru Tommy 3. Matná tmavě šedá barva,... více informací »
Otočný a sklopný průmyslový bodový antracit - Tommy 3
Značka: QAZQA
1 299 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 93337 Kolekce Tommy určuje trendy. To je také případ tohoto krásného reflektoru Tommy 3. Matná tmavě šedá barva,...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 93337
Kolekce Tommy určuje trendy. To je také případ tohoto krásného reflektoru Tommy 3. Matná tmavě šedá barva, stín a mnoho detailů zajišťují, že tato lampa působí rustikálně i industriálně. Kromě krásného vzhledu je toto místo také velmi užitečné. Jednoduše nasměrujete světlo ve směru, kam ho chcete vidět. Skvrny lze směrovat nezávisle. Ideální pro zvýraznění konkrétních objektů. Toto přisazené místo má výšku 30 cm a délku 80 cm. Montážní deska má průměr 14 cm. Tento robustní bod má toto malé svítidlo E14 a je dodáván bez světelných zdrojů, takže si jej objednejte. Stínidla jsou z vnitřní strany stříbrně zabarvená, což vytváří obzvláště zářivý světelný efekt. Dopřejte svému interiéru cool vzhled s tímto Tommy 3!
Akční produkt Otočný a sklopný průmyslový bodový antracit – Tommy 3 jde nakoupit právě zde na stránkách zařazený v rubrice bodova svetla! Podívejte se na podobné kusy z této sekce za super cenu. To však není všechno, u nás vám nabídneme víc! Mrkněte na další skvělé produkty od dodavatele QAZQA. Jejich seznam najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Designový produkt Otočný a sklopný průmyslový bodový antracit - Tommy 3 od společnosti QAZQA máte možnost nakoupit na našich stránkách za výhodnou cenu! Akční cena 1 299 Kč.