Otočná a sklopná kulatá ocelová bodová ocel – Karin 2

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92938 Jaký poutač ve vaší domácnosti! Kulaté místo Karin 2 opravdu patří do moderního interiéru. Kombinace barvy... více informací »
Otočná a sklopná kulatá ocelová bodová ocel - Karin 2
Značka: QAZQA
285 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 92938 Jaký poutač ve vaší domácnosti! Kulaté místo Karin 2 opravdu patří do moderního interiéru. Kombinace barvy...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 92938
Jaký poutač ve vaší domácnosti! Kulaté místo Karin 2 opravdu patří do moderního interiéru. Kombinace barvy oceli a elegantního designu je velmi nadčasová a stylová. Má průměr 16 cm a výšku 14 cm. Průměr stínidla je 7,5 cm. Deska pro montáž na strop má průměr 15 cm. Žárovka má dvě objímky GU10 a je dodávána bez světelných zdrojů, proto si je objednejte spolu s nimi (každá max. 35 W). Spot je také stmívatelný pomocí externího stmívače; můžete tedy zcela určit svoji atmosféru. Dopřejte svému interiéru moderní vzhled s touto Karin 2! Spot Karin je k dispozici v různých tvarech a barvách. Exkluzivní kousek jde sehnat rovněž tady na našich stránkách umístěný v rubrice bodova svetla! Nyní si můžete pořídit ještě ostatní produkty ze zmíněné kategorie za rozumné peníze!

Nový produkt Otočná a sklopná kulatá ocelová bodová ocel - Karin 2 od značky s dlouholetou tradicí QAZQA snadno najdete právě teď v naší nabídce levně. Nabídka od 285 Kč.