Orientální závěsná lampa zlatá – Nidum Rombo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98460 Naše Nidum Rombo je lampa, která vnese váš interiér do východní atmosféry! Je zakončena... více informací »
Orientální závěsná lampa zlatá - Nidum Rombo
Značka: QAZQA
1 599 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98460 Naše Nidum Rombo je lampa, která vnese váš interiér do východní atmosféry! Je zakončena...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98460
Naše Nidum Rombo je lampa, která vnese váš interiér do východní atmosféry! Je zakončena gázou ve zlaté barvě, aby byl zdroj světla dobře viditelný. Působí hezky na stěnu i na strop. Proto je nejlepší zvolit dekorativní zdroj světla! Je nutné, aby měla armaturu E27 (max. 25 Watt). Tato závěsná lampa je krásná nad jídelním stolem nebo v hale. S tímto Nidem získá vaše ložnice také východní nádech. Má výšku 181 cm, stínidlo má průměr 26 cm a výšku 46 cm; skutečný poutač! Montážní deska pro strop má průměr 12 cm. Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače. Doplňte svůj interiér touto orientální závěsnou lampou! Nidum je ručně vyráběné, takže tvar stínu se může od fotografie lišit! Poznámka: tato lampa je dodávána v menší krabičce, takže musíte stín vytáhnout sami. A pak: zavěste a užívejte si!

Tento nejprodávanější produkt Orientální závěsná lampa zlatá - Nidum Rombo od výrobce s mnohaletou tradicí QAZQA pohodlně pořídíte právě zde za parádní cenu. Pouze nyní za 1 599 Kč.