Orientální závěsná lampa zlatá – Nidum Gran

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98464 Naše Nidum Gran je lampa, která vnese váš interiér do východní atmosféry! Je zakončen... více informací »
Orientální závěsná lampa zlatá - Nidum Gran
Značka: QAZQA
2 035 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98464 Naše Nidum Gran je lampa, která vnese váš interiér do východní atmosféry! Je zakončen...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98464
Naše Nidum Gran je lampa, která vnese váš interiér do východní atmosféry! Je zakončen zlatým drátem (vyrobeným z kovu), aby byl zdroj světla dobře viditelný. Působí hezky na stěnu i na strop. Proto je nejlepší zvolit dekorativní zdroj světla! Je nutné, aby měla armaturu E27 (max. 25 Watt). Tato závěsná lampa je krásná nad jídelním stolem nebo v hale. S tímto Nidem získá vaše ložnice také východní nádech. Má výšku 168 cm, stínidlo má průměr 50 cm. Montážní deska pro strop má průměr 12 cm. Lampa je také stmívatelná pomocí externího stmívače. Doplňte svůj interiér touto orientální závěsnou lampou! Nidum je ručně vyráběné, takže tvar stínu se může od fotografie lišit! Poznámka: tato lampa je dodávána v malé krabičce, takže musíte stín vytáhnout sami. A pak: zavěste a užívejte si!
Hodně povedený výrobek Orientální závěsná lampa zlatá máte možnost získat rovnou u nás v oblíbené kategorii zavesna svitidla! Mrkněte na ostatní zboží z této oblíbené rubriky jednoduše online. Významný výrobce QAZQA pro své zákazníky prodává kvalitní zboží Náš sortiment je ale široký, podívejte se také na další produkty od značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže na této stránce.

Tento akční výrobek Orientální závěsná lampa zlatá - Nidum Gran od skvělého a známého výrobce QAZQA pohodlně získáte právě teď u nás skutečně výhodně! Zrovna nyní za cenu 2 035 Kč.