Orientální závěsná lampa zlatá 70 cm – Nidum

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103100 Naše Nidum je závěsná lampa, která vnese váš interiér do východní atmosféry! Je... více informací »
Orientální závěsná lampa zlatá 70 cm - Nidum
Značka: QAZQA
2 169 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103100 Naše Nidum je závěsná lampa, která vnese váš interiér do východní atmosféry! Je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103100
Naše Nidum je závěsná lampa, která vnese váš interiér do východní atmosféry! Je zakončena zlatou / mosaznou ocelí, takže je viditelný zdroj světla. To dává pěkný efekt na stěnu a strop. Tato závěsná lampa je krásná nad jídelním stolem nebo v hale. S tímto Nidem získá vaše ložnice také východní nádech. Celková výška je 192,5 cm, lze ji během instalace zkrátit na minimálně 102,5 cm. Montážní deska pro strop má průměr 13 cm. Stínidlo má průměr 50 cm a výšku 70 cm a díky svému tvaru dodává lampě hravý efekt. Nidum má velké svítidlo E27 a je dodáváno bez světelného zdroje, proto si jej objednejte s ním (max. 40 Watt). Světelný zdroj je v této lampě viditelný, proto si vyberte nápadnou variantu, například světelný zdroj s LED vlákny. Lampu můžete také ztlumit pomocí externího stmívače pro ještě větší atmosféru. Doplňte svůj interiér touto orientální závěsnou lampou! Nidum je ručně vyráběné, takže tvar stínu se může od fotografie lišit! Poznámka: tato lampa je dodávána v malé krabičce, takže musíte stín vytáhnout sami. A pak: zavěste a užívejte si!
Levný výrobek Orientální závěsná lampa zlatá 70 cm – Nidum dostanete snadno tady u nás v rubrice zavesna svitidla! Nyní si můžete pořídit další zboží ve zmiňované kategorii za nejlepší ceny. To ovšem není všechno, u nás vám nabídneme víc. Prozkoumejte u nás taky další zboží značky QAZQA. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Tento akční kousek Orientální závěsná lampa zlatá 70 cm - Nidum od značky s tradicí a dobrou pověstí QAZQA je k dostání momentálně v naši nabídce za mimořádně nízkou cenu. V akci za 2 169 Kč.