Orientální závěsná lampa zlatá 28 cm – Mauglí

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98399 Mauglí je obzvláště atraktivní závěsná lampa. Dopřejte svému interiéru orientální nádech! Je dokončen... více informací »
Orientální závěsná lampa zlatá 28 cm - Mauglí
Značka: QAZQA
1 795 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98399 Mauglí je obzvláště atraktivní závěsná lampa. Dopřejte svému interiéru orientální nádech! Je dokončen...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98399
Mauglí je obzvláště atraktivní závěsná lampa. Dopřejte svému interiéru orientální nádech! Je dokončen ve zlaté barvě a pěkném orientálním vzoru. Prolamovaná kukla poskytuje krásný odraz světla ve vašem obývacím pokoji, ložnici nebo jakékoli jiné místnosti. Nad vaším jídelním stolem je to skutečný poutač! Je to opravdová náladová lampa, připravená zářit! Celková výška svítidla je 169 cm. Je výškově nastavitelný: minimálně 79 cm. Stínidlo má celkový průměr 28 cm. Stropní deska lampy má průměr 12 cm. Pro tuto lampu použijte světelný zdroj, který zapadá do objímky E27 (max. 40 W). Můžete jej ztlumit pomocí externího stmívače; udělejte si večer večer s tímto Mauglím extra útulný pobyt! Směs tisíce a jedné noci ve vašem interiéru! Hodně povedený produkt Orientální závěsná lampa zlatá 28 cm – Mauglí je k získání již dnes tady a teď na našem webu ve známé sekci zavesna svitidla! Nyní pořídíte jiné produkty z této populární sekce za skvělou cenu.

Akční kus Orientální závěsná lampa zlatá 28 cm - Mauglí od známého výrobce QAZQA lze získat zde nyní za mimořádně nízkou cenu! Nabídka od 1 795 Kč.