Orientální závěsná lampa šedá 70 cm – Leonard

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104826 Jak cool závěsná lampa Leonard je! Závěsné svítidlo je vyrobeno z oceli s provazem.... více informací »
Orientální závěsná lampa šedá 70 cm - Leonard
Značka: QAZQA
3 079 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 104826 Jak cool závěsná lampa Leonard je! Závěsné svítidlo je vyrobeno z oceli s provazem....

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 104826
Jak cool závěsná lampa Leonard je! Závěsné svítidlo je vyrobeno z oceli s provazem. Pletené stínidlo z ní dělá skutečnou orientální lampu. Otevřená konstrukce digestoře vytváří v místnosti krásný světelný efekt. Leonard má průměr 70 cm a výšku 145 cm. Montážní deska má průměr 11 cm a výšku 3 cm. Šňůra má délku 120 cm. Provazová kapuce má průměr 70 cm a výšku 25 cm. Závěsné svítidlo doplníte světelným zdrojem s objímkou E27 (max. 40 wattů). Lampa je stmívatelná externím stmívačem, který není součástí dodávky. Tato atmosférická závěsná lampa se perfektně hodí do obývacího pokoje, ložnice nebo jídelny. Doplňte svůj interiér závěsnou lampou Leonard!
Unikátní a oblíbený kousek Orientální závěsná lampa šedá 70 cm – máte možnost pořídit ještě tady na webu v populární sekci zavesna svitidla. Nyní najdete parádní produkty z této známé kategorie snadno online. Náš sortiment je široký, podívejte se taky na další kvalitní kousky od dodavatele QAZQA. Jejich výběr najdete níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Exkluzivní produkt Orientální závěsná lampa šedá 70 cm - Leonard od společnosti s výborným jménem QAZQA jednoduše pořídíte na našich stránkách nyní za výhodnou cenu! Akční cena již od 3 079 Kč.