Orientální závěsná lampa černá s lanem 3-světlo – Riki

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103244 Vydejte se na orientální vzhled s naší závěsnou lampou Riki! Svítidlo je dokončeno v černé barvě a... více informací »
Orientální závěsná lampa černá s lanem 3-světlo - Riki
Značka: QAZQA
2 469 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103244 Vydejte se na orientální vzhled s naší závěsnou lampou Riki! Svítidlo je dokončeno v černé barvě a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103244
Vydejte se na orientální vzhled s naší závěsnou lampou Riki! Svítidlo je dokončeno v černé barvě a stínítka mají jedinečný vzhled díky povrchové úpravě z jutového lana. Lampa má délku 100 cm a je výškově nastavitelná: maximálně 120 cm a minimálně 63,5 cm. Super užitečné k určení výšky nad jídelním stolem nebo v obývacím pokoji! Riki se také cítí jako doma v kanceláři nebo v hale. Délka kabelu je 86,5 cm. Tuto závěsnou lampu doplníte 3 světelnými zdroji E27 o max. 40 W (poznámka: tyto nejsou součástí dodávky). Chcete si s tímto Riki večer ještě více užít? Které mohou! Můžete jej ztlumit externím stmívačem (není součástí dodávky). Vneste do svého domova východní luxus s naším Riki. Tento zlevněný kus jde nakoupit bezstarostně tu na našich stránkách umístěný v kategorii zavesna svitidla! Nyní můžete najít zcela nové produkty z naší sekce za výborné peníze! Tato značka QAZQA dlouhodobě vyrábí skvělé výrobky.

Tento kvalitní kousek Orientální závěsná lampa černá s lanem 3-světlo - Riki od našeho výrobce QAZQA lze sehnat aktuálně na našich stránkách napořád výhodně. V akci od 2 469 Kč.