Orientální závěsná lampa černá 70 cm – Nidum

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103099 Naše Nidum je závěsná lampa, která vnese váš interiér do východní atmosféry! Je... více informací »
Orientální závěsná lampa černá 70 cm - Nidum
Značka: QAZQA
2 039 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103099 Naše Nidum je závěsná lampa, která vnese váš interiér do východní atmosféry! Je...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103099
Naše Nidum je závěsná lampa, která vnese váš interiér do východní atmosféry! Je zakončen černou ocelí, takže je viditelný zdroj světla. To dává pěkný efekt na stěnu a strop. Tato závěsná lampa je krásná nad jídelním stolem nebo v hale. S tímto Nidem získá vaše ložnice také východní nádech. Celková výška je 192,5 cm, lze ji během instalace zkrátit na minimálně 102,5 cm. Montážní deska pro strop má průměr 13 cm. Stínidlo má průměr 50 cm a výšku 70 cm a díky svému tvaru dodává lampě hravý efekt. Nidum má velké svítidlo E27 a je dodáváno bez světelného zdroje, proto si jej objednejte s ním (max. 40 Watt). Světelný zdroj je v této lampě viditelný, proto si vyberte nápadnou variantu, například světelný zdroj s LED vlákny. Lampu můžete také ztlumit pomocí externího stmívače pro ještě větší atmosféru. Doplňte svůj interiér touto orientální závěsnou lampou! Nidum je ručně vyráběné, takže tvar stínu se může od fotografie lišit! Poznámka: tato lampa je dodávána v malé krabičce, takže musíte stín vytáhnout sami. A pak: zavěste a užívejte si!
Nový produkt Orientální závěsná lampa černá 70 cm – Nidum můžete najít právě teď na našich stránkách ve známé kategorii zavesna svitidla. Pořiďte si akční produkty ve zmiňované sekci za super peníze! Oblíbený výrobce QAZQA svým zákazníkům dodává kvalitní výrobky Pořiďte si super produkty od tohoto výrobce.

Vysoce kvalitní produkt Orientální závěsná lampa černá 70 cm - Nidum od značky s dlouholetou tradicí QAZQA můžete sehnat právě teď za super peníze. Akční ceny již od 2 039 Kč.