Orientální závěsná lampa 32 cm – Baloo

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98403 Baloo je super atmosférická závěsná lampa! Dopřejte svému interiéru příjemný orientální nádech s touto... více informací »
Orientální závěsná lampa 32 cm - Baloo
Značka: QAZQA
2 285 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 98403 Baloo je super atmosférická závěsná lampa! Dopřejte svému interiéru příjemný orientální nádech s touto...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 98403
Baloo je super atmosférická závěsná lampa! Dopřejte svému interiéru příjemný orientální nádech s touto zlatou povrchovou úpravou. Prolamovaná kukla poskytuje krásný odraz světla ve vašem obývacím pokoji nebo ložnici. Je to skutečný poutač nad vaším jídelním stolem. Je to opravdová náladová lampa, připravená zářit! Stínidlo lampy má výšku 34,5 cm a průměr 32 cm. Stropní deska má průměr 12 cm. Toto Baloo můžete snadno nastavit na výšku: maximálně 155 cm a minimálně 62,5 cm. Vyberte si, jak vysoko chcete, aby vaše lampa byla. Použijte světelný zdroj, který se vejde do objímky E27 (max. 40 W). Můžete jej ztlumit pomocí externího stmívače; takže je večer s Baloo mimořádně útulný! Směs tisíce a jedné noci ve vašem interiéru! Zlevněný produkt Orientální závěsná lampa 32 cm – Baloo pořídíte bezstarostně tady na našem webu ve známé sekci zavesna svitidla! Připravili jsme pro vás ostatní výrobky ze zmíněné kategorie za super peníze! Náš sortiment je široký, u nás v nabídce totiž najdete další zboží od výrobce QAZQA. Najdete je níže na této stránce pod popisem tohoto produktu.

Kvalitní výrobek Orientální závěsná lampa 32 cm - Baloo od značky se zárukou kvality QAZQA lze sehnat právě teď v naší nabídce se slevou. Cena od 2 285 Kč.