Orientální stropní svítidlo černé 60 cm – Glan

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103104 Orientální poutač doma s naší stropní lampou Glan, krásně zakončenou jedinečným... více informací »
Orientální stropní svítidlo černé 60 cm - Glan
Značka: QAZQA
1 789 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103104 Orientální poutač doma s naší stropní lampou Glan, krásně zakončenou jedinečným...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103104
Orientální poutač doma s naší stropní lampou Glan, krásně zakončenou jedinečným designem a nadčasovou černou barvou. Stínidlo stropní lampy má super krásně tkaný design, který v obývacím pokoji vytváří krásný světelný efekt. Náš Glan poskytuje východní atmosféru ve vaší ložnici, obývacím pokoji a hale! Tato stropní lampa se cítí všude jako doma. Má průměr 60 cm a výšku 14 cm. Doplňte svou lampu světelným zdrojem E27 o maximálním výkonu 60 W (světelný zdroj není součástí dodávky) a vytvořte si tak jedinečnou atmosféru u vás doma! Je také stmívatelný pomocí externího stmívače (není součástí dodávky). Užijte si atmosférické dny s naší stropní lampou Glan!Diskontní produkt Orientální stropní svítidlo černé 60 cm – Glan můžete nakoupit bez problémů na našich stránkách zařazený v rubrice stropni svitidla! Najděte si zlevněné produkty z této známé kategorie za příznivou cenu. To ale není vše, nebojte, v nabídce toho máme víc! U nás v nabídce totiž najdete další zboží od značky QAZQA. Výběr toho nejlepšího najdete níže. Oblíbená značka QAZQA pro vás připravuje vysoce kvalitní zboží.

Nový výrobek Orientální stropní svítidlo černé 60 cm - Glan pocházející od značky QAZQA jednoduše najdete na našich stránkách teď za neuvěřitelně výhodnou cenu! Aktuálně za super cenu 1 789 Kč.