Orientální stropní lampa zlatá – Konge

Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103107 Konge poskytuje východní atmosféru ve vašich obytných prostorech se zlatým povrchem a... více informací »
Orientální stropní lampa zlatá - Konge
Značka: QAZQA
1 035 Kč
DO OBCHODU »
Výrobce: QAZQA Produkt číslo: 103107 Konge poskytuje východní atmosféru ve vašich obytných prostorech se zlatým povrchem a...

Výrobce: QAZQA
Produkt číslo: 103107
Konge poskytuje východní atmosféru ve vašich obytných prostorech se zlatým povrchem a jedinečným designem. Lze jej namontovat jako stropní svítidlo, ale také jako nástěnné svítidlo. Přesně to, co chcete! Stropní lampa má krásnou zlatou barvu s pěkným motivem, který vytváří krásný světelný efekt. Má průměr 30 cm a výšku 9 cm. Přiveďte svou ložnici, obývací pokoj nebo kancelář do krásné orientální atmosféry s naším Konge! Doplňte jej světelným zdrojem E27 o max. 40 Watt. Poznámka: světelný zdroj si musíte objednat samostatně. Vneste svůj prostor do útulné záře stmíváním lampy pomocí externího stmívače na zeď (stmívač není součástí dodávky). Vneste do svého domova romantiku a východní pohled s Konge!

Tento akční výrobek Orientální stropní lampa zlatá - Konge značky QAZQA k dostání teď napořád výhodně! Levně za cenu 1 035 Kč.